Wybór odpowiedniego systemu grzewczego i jego instalacja są sprawą ogromnej wagi. To, w jaki sposób zdecydują się Państwo ogrzewać swój dom, znacząco wpłynie nie tylko na komfort wszystkich jego mieszkańców, ale także na wysokość kosztów ponoszonych regularnie z tego tytułu.

Tylko właściwie dobrana i zmontowana instalacja grzewcza zapewni Państwu wygodę i niskie nakłady finansowe przez wiele długich lat. Właśnie dlatego wybór najtańszych firm czy też urządzeń z marketów budowlanych nie jest najlepszym rozwiązaniem. Być może pozwoli to na uzyskanie iluzorycznych oszczędności, jednak podczas dłuższego użytkowania nieodpowiedniej instalacji grzewczej prawdopodobnie przyniesie to znaczne zawyżenie wydatków na energię cieplną oraz naprawy wadliwie działającego systemu grzewczego.

Szukając odpowiedniego rozwiązania, warto pamiętać, że wydatki związane z ogrzewaniem domu i podgrzewaniem ciepłej wody w skali roku wynoszą bardzo często nawet od 80 do 90% wszystkich kosztów ponoszonych na utrzymanie domu jednorodzinnego. Dlatego warto zadbać, by były one jak najniższe i zainwestować w instalację grzewczą doskonałej jakości, idealnie dobraną do potrzeb domu, w którym Państwo mieszkają.

Oferujemy Państwu wykonanie wszystkich instalacji związanych z wodą i ogrzewaniem. Instalujemy grzejniki tradycyjne, ogrzewanie podłogowe i ścienne. Wykonujemy przyłącza gazowe i wodno- kanalizacyjne.

Jesteśmy gotowi na Państwa zlecenie wykonać projekty zarówno w nowo budowanych obiektach jak również tych remontowanych. Realizujemy najambitniejsze pomysły.

Wykonując instalacje korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i markowych produktów, współpracujemy z cenionymi w branży markami, takimi jak Vaillant, Junkers Bosch, VIESSMANN czy Die Dietrich.

Zapraszamy do współpracy.