Specjalizujemy się w instalacji nowych oraz przeróbce istniejących systemów centralnego ogrzewania, instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych oraz wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

Jesteśmy dynamiczną, zorientowaną przede wszystkim na potrzeby klienta firmą, stworzoną z myślą o wykorzystaniu w życiu codziennym najnowocześniejszych technologii grzewczych, które każdemu użytkownikowi zapewnią komfort i wygodę, będąc przy tym przyjazne środowisku naturalnemu.

Zdobyta wiedza oraz bogate doświadczenie pozwala nam zawsze zagwarantować najwyższy poziom usług. Cechują nas profesjonalizm i terminowość.

Chcąc oferować naszym klientom nowoczesne i energooszczędne rozwiązania poszerzamy ciągle swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i targach z zakresu nowinek technicznych w branży

W naszej firmie nie ma kierowników i pracowników, jeżeli sytuacja tego wymaga pracujemy do późnych godzin wieczornych i w weekendy.

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej ekipy, która wykona swoje prace profesjonalnie, estetycznie i terminowo to zapraszamy do kontaktu.

Zespół Karo-Therm.